biuro@qendok.pl

+48 508 136 564

Usługi lakiernicze

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu usług lakierniczych. Stosujemy nowoczesne metody lakierowania metodą natryskową i obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Jakich usług się podejmujemy?

Naszym klientom proponujemy lakierowanie na mokro metodą natryskową. To szybka i nowoczesna metoda, która gwarantuje równomierne rozprowadzenie lakieru po całej powierzchni. Usługi lakiernicze wykonujemy m.in. w zakresie:

  • Elementów ogrodzeń, bram przemysłowe, drzwi przeciwpożarowych
  • Mebli: oferta dla klientów indywidualnych i eventowych (stoiska targowe),
  • Elementów stalowych, aluminiowych, plastikowych, urządzeń w halach przemysłowych,
  • Elementów karoserii czy podzespołów pojazdów,
  • I wielu, wielu innych. Realizujemy także projekty niestandardowe, świadcząc usługi lakiernicze w przypadku powierzchni o nietypowych kształtach.

Działamy na rynku już od niemal 30 lat. Wyróżnia nas nowoczesne zaplecze narzędziowe, dzięki czemu jesteśmy w stanie stosować ekologiczne i bezpyłowe metody malowania i lakierowania. Charakteryzuje nas także konkurencyjność pod względem oferowanych cen i wachlarza usług lakierniczych, a także bardzo krótkie terminy realizacji. Oferujemy dojazdy na miejsce do Klienta i indywidualne podejście do każdej współpracującej z nami osoby – zawsze staramy się znaleźć najbardziej optymalne rozwiązanie pod względem ceny i jakości wykonywanej usługi.

Chętnie opowiemy więcej o naszej ofercie usług lakierniczych podczas rozmowy telefonicznej lub w naszym biurze w Poznaniu. Zapraszamy do kontaktu!