biuro@qendok.pl

+48 508 136 564


Malowanie natryskowe i lakierowanie mebli

Różnego rodzaju wystawy oraz targi są świetną okazją do prezentacji własnego biznesu. Poznań to miasto, w którym tego typu wydarzenia organizowane są stosunkowo często, co daje nieograniczone możliwości miejscowym przedsiębiorcom. Aby jednak przyciągnąć do siebie klientów lub potencjalnych kontrahentów, należy zadbać o walory estetyczne stanowiska. Świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu poszczególnym elementów jest lakierowanie oraz malowanie natryskowe mebli.

Co można zyskać poprzez lakierowanie mebli?

Lakierowanie mebli w Poznaniu, które oferujemy przede wszystkim klientom z okolic, wpływa głównie na aspekty wizualne przedmiotów. Pierwsze wrażenie, również w kontaktach biznesowych, jest niezwykle ważne, dlatego tym bardziej należy zadbać o odpowiednią prezencję w czasie wydarzeń handlowych. Lakierowanie wyposażenia stanowiska odpowiada także za żywotność poszczególnych elementów oraz jakość ich wykończenia. Lakier stanowi dodatkową wersję ochronną, która zabezpiecza je przed zarysowaniami czy odpryskaniem farby. Aspekty te są szczególnie istotne w przypadku stanowisk mobilnych, które często się demontuje i przenosi. W czasie transportu blaty oraz fronty mogą znacząco ucierpieć i przez to nie prezentować się zachęcająco na kolejnych targach lub wystawach. Również meble na stacjonarnych stanowiskach wraz z upływem czasu tracą dawny blask. Lakierowanie to jeden z łatwiejszych sposobów na przywrócenie im świetności. Warto zauważyć, że jest to również rozwiązanie znacznie tańsze od wymiany całego wyposażenia na nowe.

Kiedy warto zdecydować się na malowanie natryskowe mebli?

Malowanie natryskowe mebli w Poznaniu jest skuteczną metodą na odświeżenie stanowiska, które składa się z elementów o nietypowych kształtach. Nanoszenie farby za pomocą ciśnieniowych pistoletów jest wyjątkowo precyzyjne, o ile wykonują je doświadczeni specjaliści. Nasza firma od wielu lat zajmuje się malowaniem przy użyciu specjalistycznego sprzętu – w tym czasie odświeżyliśmy już niejedno stanowisko handlowe oraz usługowe. Zatrudnieni u nas fachowcy wyróżniają się umiejętnościami i wiedzą, a używany przez nich sprzęt wykorzystuje najnowsze rozwiązania w zakresie malowania natryskowego. Metoda ta, uzupełniona lakierowaniem, to świetny pomysł na przywrócenie elementom dawnej świetności lub ich całkowitą metamorfozę.

Jakie korzyści gwarantuje malowanie mebli?

Meble, poddane obróbce przez naszych fachowców, zyskują nie tylko w kwestiach wizualnych, ale stają się również bardziej odporne na działanie szkodliwych czynników. Naniesiona na nie farba tworzy grubą, jednolitą warstwę. Twardość powłoki zabezpiecza przed zarysowaniami, które mogą się przydarzyć zarówno w czasie standardowego użytkowania, jak i transportu. Projektanci stanowisk handlowych oraz usługowych prześcigają się w oryginalności – coraz częściej rezygnują z tradycyjnych kształtów i urozmaicają swoje realizacje nieoczywistymi pomysłami. Malowanie z użyciem pistoletów, dzięki temu, że umożliwia równomierne nanoszenie farby, idealnie sprawdzi się w odświeżaniu nawet najbardziej skomplikowanych konstrukcji.