biuro@qendok.pl

+48 508 136 564

Malowanie mokre

Realizujemy zlecenia od naszych Klientów metodą malowania na mokro. Jest to sprawdzony sposób nanoszenia farby na pożądaną powierzchnię, wykorzystujący wiele jej rodzajów w zależności od potrzeb, w tym farby rozpuszczalnikowe, wodorozcieńczalne czy chemoutwardzalne. Zaletą tej metody jest też olbrzymia gama dostępnych kolorów, dzięki czemu każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie.

Na czym polega malowanie na mokro?

Malowanie na mokro metodą natryskową polega na spryskaniu przygotowanej powierzchni strumieniem farby pod ciśnieniem. Służy do tego specjalny pistolet natryskowy. Przymocowany do niego jest zbiornik, do którego należy wlać farbę. Pistolet natryskowy może być ręczny lub automatyczny, to znaczy trzymany w rękach malarza lub umieszczany na bloku montażowym, z którego farba wytryskuje na malowaną powierzchnię.

Różne są też metody natrysku – korzystać można z natrysku hydrodynamicznego, powietrznego niskociśnieniowego czy pneumatycznego. Czemu warto zlecić malowanie na mokro natryskiem profesjonalnej ekipie? Przede wszystkim ze względu na dobór odpowiednich narzędzi i bardzo szybkie, bezproblemowe wykonanie usługi. Z nami wykonają Państwo malowanie trudniejszych w pokryciu farbą powierzchni – podejmujemy się malowania ogrodzeń, bram czy drzwi przemysłowych.

Jakie powierzchnie można malować metodą na mokro?

Metoda natryskowa przy wykorzystaniu farb mokrych doskonale sprawdza się przy malowaniu m.in.:

  • Mebli i stoisk targowych,
  • Elementów stalowych, plastikowych czy aluminiowych,
  • Płyt MDF lub drewnianych,
  • Bram, ogrodzeń, hal przemysłowych.

Nasza ekipa chętnie realizuje też najbardziej nietypowe projekty – dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy doskonale, jak różne potrzeby mają nasi Klienci. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!