biuro@qendok.pl

+48 508 136 564

Malowanie i lakierowanie ogrodzeń

Podejmujemy się malowania, zabezpieczania i lakierowania różnego rodzaju ogrodzeń, w tym płotów drewnianych, metalowych czy betonowych, bram wjazdowych, bram przemysłowych, drzwi przeciwpożarowych i innych. Do tego celu wykorzystujemy nowoczesne zaplecze narzędziowe, które pozwala nam wykonać usługę bardzo szybko i sprawnie. Wszystkich realizacji dokonujemy metodą natryskową. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy!

Dlaczego warto malować i lakierować ogrodzenia metodą natryskową?

Metoda natryskowa sprawdza się m.in. w przypadku lakierowania mebli, ale jest szczególnie skuteczna w przypadku, gdy mamy do czynienia z dużą powierzchnią. Tak często jest w przypadku ogrodzeń, których dokładne pomalowanie i zabezpieczenie klasycznymi metodami może trwać nawet wiele dni. Inaczej jest w przypadku korzystania z pistoletu natryskowego, co nie tylko znacznie przyśpiesza całość realizacji, ale też zapewnia, że farba lub lakier zostaną równomiernie rozprowadzone na całej powierzchni płotu czy bramy. Nasze usługi realizujemy błyskawicznie – jesteśmy w stanie pomalować lub polakierować nawet 100 metrów kwadratowych powierzchni dziennie.

Jakie farby i lakiery wybrać w zależności od materiału ogrodzenia?

Materiał ogrodzenia wpływa na to, jaką farbę czy lakier dobierzemy do konkretnego wykonywanego zlecenia. Do ogrodzeń stalowych czy żelaznych powinno wybierać się produkty alkidowe czy epoksydowe. W przypadku aluminium zalecamy stosowanie farb aktylowych lub winylowych. Emalia akrylowa nada się także na płoty drewniane, z kolei do ogrodzeń betonowych powinniśmy stosować produkty specjalnie do tego przeznaczone.

Mają Państwo więcej pytań? Chętnie na nie odpowiemy! Czekamy na Państwa telefon w naszym burze w Poznaniu – zapraszamy do kontaktu.