biuro@qendok.pl

+48 508 136 564

Lakierowanie na mokro

Podejmujemy się usługi wykonania lakierowania na mokro metodą natryskową. Wykorzystanie płynnych lakierów to doskonały sposób na nadanie powierzchni trwałości i dodatkowej ochrony. Swoją ofertę kierujemy do klientów różnych branż: motoryzacyjnej, przemysłowej, eventowej, a także do klientów indywidualnych. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

Na czym polega lakierowanie na mokro?

Lakierowanie na mokro jest najbardziej uniwersalną metodą zabezpieczenia powierzchni – w przeciwieństwie do suchych, lakiery mokre można nakładać na niemal każdy rodzaj powierzchni. Przed przystąpieniem do lakierowania na mokro starannie przygotowujemy powierzchnię, aby zwiększyć przyczepność powłoki lakierniczej – dotyczy to przede wszystkim odmuchania jej z różnego rodzaju pyłów i jej odtłuszczenia. Następnie przy pomocy pistoletu natryskowego błyskawicznie nakładamy lakier równomiernie na całą powierzchnię i zostawiamy do wysuszenia. Choć brzmi to prosto – w rzeczywistości wymaga dużej wiedzy i doświadczenia w zakresie wykonywanych czynności.

Jakie powierzchnie można lakierować metodą na mokro?

Jak już zostało powiedziane, do lakierowania metodą na mokro nadaje się niemal każdy rodzaj powierzchni. Podejmujemy się m.in. lakierowania mebli, ogrodzeń i bram, elementów stalowych, elementów instalacji, karoserii. Lakier metodą na mokro można stosować m.in. w przypadku materiałów takich, jak drewno czy płyty MDF. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – podejmujemy się wykonania usług lakierowania szybko i profesjonalnie. Zachęcamy też do sprawdzenia naszych dotychczasowych realizacji w galerii.