Lakierowanie na mokro – warsztat w Poznaniu

Zapraszamy do naszego warsztatu w Poznaniu, gdzie zajmujemy się lakierowaniem na mokro. To metoda nie tylko wydajna i skuteczna, ale też niezwykle przyjazna otoczeniu oraz środowisku naturalnemu. Warto bowiem podkreślić, że podczas prac konserwacyjnych prowadzonych z użyciem wspomnianej technologii nie dochodzi do szkodliwego zapylenia. Co istotne, lakierowanie na mokro sprawdza się głównie w zastosowaniu do nowych przedmiotów, jeśli zaś lakierowane są powierzchnie bardziej wysłużone, powinny być w na tyle dobrym stanie, by nie wymagały wcześniejszej interwencji w postaci szpachlowania. Lakierowanie na mokro opiera się na użyciu farb wodorozcieńczalnych albo też preparatów na bazie rozpuszczalnika. Należy zauważyć, że jest to metoda pozwalająca na stosunkowo szybkie i sprawne działanie, ponieważ poszczególne warstwy nie muszą do końca przeschnąć, zanim zaaplikuje się kolejne.

Gdzie wykorzystuje się mokre lakierowanie?

Mokre lakierowanie znajduje zastosowanie na wielu polach. Przy użyciu tej metody konserwuje się elementy blacharki oraz niektóre podzespoły aut, ale też maszyny przemysłowe, czy nawet meble. Korzystając ze sprzętu do lakierowania mokrego można też odświeżyć stolarkę drzwiową i okienną, framugi, drzwi przeciwpożarowe, czy ogrodzenia oraz bramy garażowe i przemysłowe. Jeśli poszukują Państwo fachowców od mokrego lakierowania, serdecznie zapraszamy do naszego warsztatu w Poznaniu.

Jakie powierzchnie można lakierować metodą na mokro?

Jak już zostało powiedziane, do lakierowania metodą na mokro nadaje się niemal każdy rodzaj powierzchni. Podejmujemy się m.in. lakierowania mebli, ogrodzeń i bram, elementów stalowych, elementów instalacji, karoserii. Lakier metodą na mokro można stosować m.in. w przypadku materiałów takich, jak drewno czy płyty MDF. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – podejmujemy się wykonania usług lakierowania szybko i profesjonalnie. Zachęcamy też do sprawdzenia naszych dotychczasowych realizacji w galerii.