biuro@qendok.pl

+48 508 136 564

Lakierowanie mebli

Wykonujemy szybką i profesjonalną usługę lakierowania mebli metodą natryskową. Jest to doskonały sposób na ich odnowienie i zabezpieczenie. Wiemy, jakie czynności należy wykonać, aby drewniane czy metalowe meble posłużyły na długo – dotyczy to także mebli eventowych czy wypożyczanych na różne okazje, które szczególnie wymagają ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Jak dobrze zabezpieczyć meble lakierem?

W naszej firmie wykonujemy usługi lakiernicze metodą natryskową, co pozwala na pokrycie danej powierzchni równomierną warstwą wykończeniową, i to w bardzo krótkim czasie. Najpierw wybieramy odpowiedni lakier, który najbardziej nada się do danego materiału i oczekiwań Klienta – może to być np. lakier matowy czy „na wysoki połysk”. Następnie przygotowujemy powierzchnię mebli, czyszcząc ją z kurzu, pyłu i tłuszczu. Czasami też podejmujemy się szlifowania lub nakładamy lakier podkładowy, jeśli okaże się to konieczne. Następnie przystępujemy do właściwego lakierowania, zwracając szczególną uwagę na trudno dostępne miejsca i krawędzie, których nie powinno się przy tej czynności pominąć. Często po wyschnięciu nakładamy kolejną warstwę lakieru, aby maksymalnie zabezpieczyć mebel przed uszkodzeniami. Cała procedura trwa jednak błyskawicznie i gdy tylko ostatnia warstwa wyschnie informujemy Klienta o zrealizowanym zleceniu.

Zapraszamy do kontaktu – doradzamy w kwestii wyboru lakieru i optymalnych rozwiązań dla renowacji i zabezpieczenia mebli.