biuro@qendok.pl

+48 508 136 564


Lakierowanie ogrodzeń i bram automatycznych

Świadczymy usługi z zakresu malowania ogrodzeń. Bramy i ogrodzenia to elementy szczególnie narażone na destrukcyjne działanie czynników atmosferycznych. Mowa o wilgoci oraz zmiennych temperaturach, ale nie tylko. Piękna, słoneczna pogoda, mimo że tęsknie wyczekiwana przez wielu, wiąże się z zagrożeniem dla elementów wystawionych na bezpośrednie promieniowanie UV. Ogrodzenia oraz bramy automatyczne są najbardziej narażone na blaknięcie lub łuszczenie się farby. W celu ich zabezpieczenia lub odnowienia warto zdecydować się na lakierowanie lub malowanie ogrodzeń, które najlepiej zlecić doświadczonym profesjonalistom. Przemawiają za nami nie tylko specjalistyczne kwalifikacje i doskonała znajomość materii, ale też świetnie wyposażone zaplecze techniczne, z którego korzystamy przy pracy. Jeśli więc potrzebna jest pomoc fachowców zajmujących się malowaniem ogrodzeń i bram, pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu i zapraszamy do naszego warsztatu w Poznaniu.

Co daje lakierowanie oraz malowanie ogrodzeń i bram automatycznych?

Wiele osób decyduje się na lakierowanie i malowanie ogrodzeń tuż po sezonie letnim. Dzięki właściwościom farb stosowanych w procesie malowania, poszczególne elementy zyskują odpowiednią ochronę przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych. Warto pamiętać, że nie tylko promienie słoneczne, ale również intensywny kontakt z wilgocią w czasie jesiennych deszczy lub opadów śniegu zimą, może negatywnie wpłynąć na kondycję poszczególnych elementów.

Lakierowanie bramy automatycznej warto wykonać, gdy jej stan znacząco wpływa na estetykę posesji. Blaknięcie to niejedyny problem, z którym mogą borykać się właściciele nieodpowiednio zabezpieczonych konstrukcji. Kolejnym zjawiskiem, na które trzeba się przygotować, jest korozja. W ukryciu skutków tego procesu pomoże z pewnością malowanie natryskowe ogrodzenia i bramy automatycznej. Innowacyjna metoda nanoszenia farby sprawdza się w przypadku elementów o dużej powierzchni lub nietypowych kształtach.

Poznań to miasto, w którym znajduje się siedziba naszej firmy. Od lat współpracujemy z klientami z okolicy, oferując im m.in. skuteczne malowanie natryskowe. Nasze usługi wyróżniają się kompleksowością oraz dostosowaniem do oczekiwań zleceniodawcy, co ułatwia stosowanie nowoczesnych urządzeń natryskowych. W warsztacie malujemy elementy o powierzchni do 10m.