biuro@qendok.pl

+48 508 136 564


Lakierowanie i malowanie natryskowe w Poznaniu

Skuteczna współpraca nie jest możliwa bez elastycznego podejścia do zlecanych prac. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, umożliwiamy im realizację nawet nietypowych projektów w zakresie natryskowego malowania i lakierowania w przystępnych cenach. Nasze wieloletnie doświadczenie ułatwia nam wykonywanie prac niestandardowych, w których w pełni wykorzystujemy potencjał naszych pracowników oraz zaplecza technicznego.

Na czym polega nietypowe malowanie natryskowe w Poznaniu?

Malowanie natryskowe to innowacyjna metoda nanoszenie farby na praktycznie dowolną powierzchnię. W naszym warsztacie zajmujemy się m.in. elementami ze stali, plastiku, płyty MDF czy drewna. Jesteśmy w stanie dopasować używane substancje do konkretnej realizacji, dlatego bardzo chętnie współpracujemy ze zleceniodawcami, którzy chcą pomalować przedmioty o nietypowych kształtach lub takie, które muszą wyróżniać się konkretnymi właściwościami. Nanoszenie farby przy pomocy pistoletów natryskowych gwarantuje niższą cenę oraz sprawia, że substancja jest równomiernie rozmieszczona na danej powierzchni. Dzięki temu element zyskuje właściwy stopień połysku i gładkości - stosowana przez nas metoda malowania natryskowego umożliwia dostosowanie parametrów do oczekiwań klientów. Zleceniodawcom z Poznania i okolic gwarantujemy innowacyjne rozwiązania obróbki materiałów w przystępnej cenie.

Dlaczego warto zdecydować się na malowanie natryskowe?

Główną motywacją naszych klientów jest dbałość o aspekty estetyczne. Malowanie natryskowe, wykonane przez nas w atrakcyjnej cenie, umożliwia wybór koloru z szerokiej palety barw. W zależności od potrzeb i oczekiwań jesteśmy w stanie wykonać projekty w nawet najbardziej nietypowych odcieniach. Dzięki temu dopasowanie elementów, np. wykończenia wnętrz, nie będzie stanowiło najmniejszego problemu. Na walory estetyczne wykonanych prac znaczący wpływ ma również precyzja. Malowaniem natryskowym na mokro w naszej firmie w Poznaniu zajmują się doświadczeni fachowcy, których wiedza i umiejętności bezpośrednio przekładają się na jakość wykonania i przystępność ceny. Precyzję realizacji zawdzięczamy również odpowiedniemu zapleczu technicznemu. Sterylne warunki komór bezpyłowych znacznie ułatwiają wykonywane malowanie natryskowe w Poznaniu. Cena naszych usług dodatkowo przekonuje do bliższego zainteresowania się kompleksową ofertą, także w zakresie realizacji projektów nietypowych.

Co gwarantuje lakierowanie w Poznaniu?

Kolejną usługą, którą również w przystępnej cenie wykonujemy w ramach nietypowych realizacji, jest lakierownie. W tym wypadku mamy do czynienia przede wszystkim z korzyściami w zakresie ochrony konkretnych powierzchni. Lakier zabezpiecza przed zarysowaniami, przetarciami oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki niemu poszczególne elementy mebli, wykończeń lub konstrukcji stają się znacznie mniej podatne na szkody, które może wyrządzić m.in. ciągły kontakt w wilgocią. W naszym warsztacie lakierujemy zazwyczaj elementy drewniane oraz metalowe, ale jesteśmy otwarci na realizację nawet nietypowych klientów. Cenę usługi lakierniczej uzależniamy od wielkości powierzchni oraz rodzaju używanej substancji.

Jakie elementy można oddać do lakierowania?

Standardowe usługi w zakresie lakierowania dotyczą przede wszystkim mebli oraz poszczególnych podzespołów w samochodach. Nasza innowacyjna metoda nanoszenia lakieru pozwala jednak na poszerzenie grupy elementów, na które można nałożyć odpowiedniej grubości warstwę ochronną. Wszystkim przedsiębiorcom, którzy posiadają w ofercie przedmioty o nietypowych kształtach, oferujemy profesjonalne lakierowanie w Poznaniu. Ceny tego typu usług są niezwykle atrakcyjne w porównaniu z efektami, jakie można uzyskać na praktycznie dowolnej powierzchni.

Jako doświadczony przedstawiciel branży doskonale zdajemy sobie sprawę, że dla wielu klientów podstawowym kryterium jest cena. Poznań słynie z prężnie rozwijającego się przemysłu, co jest wynikiem m.in. umiejętności prowadzenia skutecznych negocjacji. W naszej firmie do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie – dlatego jesteśmy otwarci na różnorodne formy współpracy w zakresie malowania natryskowego oraz lakierowania.